Монтаж димоходу

  • Майстрів онлайн: 38
  • Замовлень за добу: 91
1. Додайте замовлення
Додайте замовлення із переліком робіт самостійно або за допомогою менеджера Budver
2. Оберіть майстра
Оберіть відповідного майстра спираючись на виконані роботи, відгуки, рейтинг та вартість послуг кандидата
3. Домовляйтесь напряму
Зв'яжіться з майстром та обговоріть деталі замовлення телефоном або в чаті
541 UAH

Ціна роботи на монтаж димоходу

розрахунок на основні цін від 541 майстра

Мінімальна ціна
200 грн/м.пог
Середньоринкова ціна
450 грн/м.пог
Максимальна ціна
700 грн/м.пог

Ціни від робітників на монтаж димоходу

Майстер Ігор Степанович
Комплексні роботи по будівництву каркасних будинків.
Вартість послуги: від 300 грн/м.пог
Географія робіт: Буча, Ірпінь, Київ
Роботи з портфоліо:
Монтаж гіпсової плитки, фарбування, лакування. Монтаж камінної топки і димоходу.
Повністю змонтована імітація бруса в каркасному будинку
Бригада Станіслав
Майстер Курилович Максим
Фільтр майстрів
Міста
  • Почніть вводити символи
Пошук по імені
Спеціалізації

Що необхідно виконати?

Заповніть швидку заявку і очікуйте пропозицій від майстрів
Ваше замовлення створене, очікуйте пропозицій від майстрів!
Перейти до замовлення
  • Почніть вводити символи
Нові публікації в блогах
Чекаємо Вас на найбільшій будівельній події року – Міжнародній будівельній В2В-виставці Inter Build EXPO!
20 – 22 березня 2024 МВЦ, Київ, Броварський пр-т, 15 Вас чекає об’єднана експозиція виробників та постачальників будівельних матеріалів,...
Як підібрати систему очищення води для заміського будинку: уникаємо головних помилок
Заміське життя завжди асоціюється з природою, свіжим повітрям та спокоєм. Один із найважливіших аспектів комфортного перебування у оселі - це доступ д...
Оформлення та реєстрація права власності на нерухомість: все, що потрібно знати
Оформлення права власності на нерухоме майно - це процедура, яка не потребує багато часу та зусиль. Головне - належним чином підготувати всі необхідні...

Монтаж димоходу є важливою процедурою, яка забезпечує безпечну та ефективну роботу системи опалення вашого будинку. Ціна на послуги монтажу може варіюватися залежно від декількох факторів, але на нашій будівельній біржі можна знайти майстра з потрібним досвідом та хорошими відгуками.

  1. Матеріал димоходу: Ціни на матеріали димоходів можуть значно відрізнятися. Наприклад, нержавіюча сталь коштує дорожче, ніж гальванізований метал чи кераміка. Вибір матеріалу може вплинути на вартість монтажу.
  2. Складність роботи: Монтаж димоходу може включати різні стадії роботи, такі як прокладання каналів, установка димоходів та з'єднання з системою опалення. Складність проєкту впливає на кількість робочих годин і, відповідно, на вартість послуг.
  3. Майстерність монтажника: Досвідчений майстер може виконати роботу швидше і якісніше, але його послуги можуть коштувати більше. Зазвичай, варто звернути увагу на репутацію майстра та відгуки від попередніх клієнтів.
  4. Регіон: Вартість послуг монтажу може залежати від регіону, в якому ви проживаєте. Ціни на роботу та матеріали можуть відрізнятися у різних містах і областях.

Будівельна біржа Budver – це ідеальне місце для пошуку майстра з потрібним досвідом та навичками. Зверніть увагу на відгуки клієнтів, а також на портфоліо робіт, виконаних майстром. Це допоможе вам зробити свій вибір на користь професіонала, який зможе виконати роботу якісно та в строк.

Крім того, на будівельній нашій біржі можна порівняти ціни на послуги різних монтажників, що дозволить вам вибрати оптимальний варіант, враховуючи ваш бюджет. Не забудьте також врахувати гарантію на роботу та обслуговування у майбутньому.

У підсумку, монтаж димоходу - це важливий етап у роботі над системою опалення будинку, і вибір відповідального майстра є ключовим фактором успішного проєкту. Використовуйте будівельну біржу для пошуку монтажників з гарною репутацією, хорошими відгуками та конкурентоспроможними цінами, щоб забезпечити безпеку та ефективність вашої системи опалення.

Ціна роботи на монтаж димоходу може суттєво відрізнятись і залежити від багатьох факторів. Для того, щоб дізнатись вартість робіт на послугу «монтаж димоходу» скористайтесь фільтрами по майстрам. В категорії «Кладка або монтаж печей та камінів» зареєстрований 541 майстер з міста Київ та інших невеликих міст України.


Питання та відповіді в категорії Монтаж димоходу

Яка вартість роботи на монтаж димоходу?

Ціни на послугу вказані нашими майстрами:

  • Мінімальна ціна 200 грн/м.пог
  • Максимальна ціна 700 грн/м.пог
Яка середньоринкова ціна роботи на монтаж димоходу?
Середньоринкова ціна роботи на монтаж димоходу складає 450 грн/м.пог. Розрахунок проводився на основні цін від 541 майстра
Як замовити послуги майстра в категорії монтаж димоходу?
Для того, щоб знайти майстра на монтаж димоходу створіть замовлення і очікуйте пропозицій від професіоналів з портфоліо і відгуками
завантаження файлу