Встановлення водорозетки

  • Майстрів онлайн: 45
  • Замовлень за добу: 84
1. Додайте замовлення
Додайте замовлення із переліком робіт самостійно або за допомогою менеджера Budver
2. Оберіть майстра
Оберіть відповідного майстра спираючись на виконані роботи, відгуки, рейтинг та вартість послуг кандидата
3. Домовляйтесь напряму
Зв'яжіться з майстром та обговоріть деталі замовлення телефоном або в чаті
100 UAH

Ціна роботи на встановлення водорозетки

розрахунок на основні цін від 100 майстрів

Мінімальна ціна
150 грн/точка
Середньоринкова ціна
300 грн/точка
Максимальна ціна
450 грн/точка

Ціни від робітників на встановлення водорозетки

Майстер Павло
Вітаю , мене звати Павло. Я та моя команда виконаємо професійно ремонт у вашій квартирі ,приміщенні.. Виходячи з ваших побажань та можливостей, ми розрахуємо та підберемо вигідну вартість будівельних матеріалів ,забезпечимо їх закупівлю та доставку на об'єкт у потрібній кількості.
Географія робіт: Київ
Роботи з портфоліо:
Комплексний ремонт квартири
Майстер Віталій
Сантехник монтажник Монтаж сістем опалення, водопостачання, фільтрація. Підбір та закупки матеріалів для монтажу.
Географія робіт: Київ
Майстер Богдан
Виконуємо для Вас сантехнічні роботи (розведення труб металопластиком, зшитим поліетиленом, Rehau, Kan, Tece, ППР тощо), електромонтажні роботи будь-якої складності. Пропоную якісну роботу у сфері будівництва. Досвід роботи на ринку будівельних послуг 12 років. Складаю кошториси та допомагаю у закупівлі матеріалу. Виконую ремонт будь-якої складності, працюю сам та з бригадою залежно від об'єкта. Проектування малих архітектурних проектів.
Географія робіт: Бориспіль, Бровари, Київ
Роботи з портфоліо:
Компанія Інтер-Панком
З моменту заснування компанії в 2004 році ми займаємося будівництвом відповідно до вимог за конкретними проектами замовників, щоразу отримуючи високу оцінку досягнутих результатів. Займаючи провідні позиції у галузі, ми використовуємо комплексний підхід та надаємо широкий спектр послуг. Компанія «Інтер-Панком» гарантує виконання поставлених завдань точно, ефективно та в строк — від залагодження бюрократичних питань до координації роботи субпідрядників.
Географія робіт: Київ
Спеціалізації:
Столярні та теслярські роботи Будівництво чи ремонт гаража Очищення води Фасадні роботи Скління вікон та балконів Електромонтажні роботи Фундамент Двері Сантехнічні роботи Тротуарна плитка Покрівельні роботи Кондиціювання та вентиляція Септики та вигрібні ями Алмазне різання та свердління Ліфти та ескалатори Різноробочі Бетонні роботи Опалення Тепла підлога Штукатурно-малярні роботи Дорожнє будівництво Паркани, огорожі, ворота, хвіртки Вуличне освітлення Шпалерні роботи Земляні роботи Озеленення Плиточні роботи Теплоізоляція Геологічні дослідження Гіпсокартонні роботи Звукоізоляція Монтажні роботи (блоки, перекриття) Будівництво будинку або котеджу Ліпнина Кладочні роботи Водопостачання та каналізація Ремонт квартири чи кімнати Підлогові покриття Сходи Будівництво господарського блоку Кладка або монтаж печей та камінів Стелі Металоконструкції Будівництво магазину Ремонт офісу та нежитлового приміщення Стінові панелі Зварювальні роботи Гідроізоляція Будівництво лазні чи сауни Стяжка підлоги Знесення та демонтаж Будівництво каркасних будинків Будівництво басейну Монтаж вагонки та імітації бруса показати всі
Роботи з портфоліо:
Майстер Костянтин
Професійний сантехнік, монтажник побутових систем ОВ і ВК (водопроводи, каналізація, опалення) з досвідом роботи з 2014 року. Пропоную високу якість за помірними цінами. При необхідності складу вам оптимальну систему водопостачання, каналізації чи опалення за вашими потребами та технічними можливостями. Надаю гарантію на виконану роботу!! Одночасно працюю лише на одному об єкті! Маю індивідуальний підхід до кожного замовника та кожного завдання. Працюю лише в чистоті та порядку. Педантичний. Звертаю увагу на дрібниці; люблю свою роботу і завжди прагну досконалості в рамках доцільності. Завжди радий співпраці з вічливими, пунктуальними та порядними людьми. Дивіться моє портфоліо нижче.
Вартість послуги: від 400 грн/точка
Географія робіт: Київ
Роботи з портфоліо:
Майстер Григорій
Монтаж систем опалення, водопостачання та водовідведення, теплі підлоги,котельні, встановлення сан-тех приладів.Працюємо в цій сфері с 2003року.
Географія робіт: Київ
Роботи з портфоліо:
Встановлення сан-тех приладів
Встановлення сан-тех приладів
Компанія КАСВЕЛ
Кваліфіковані спеціалісти
Географія робіт: Київ
Спеціалізації:
Гіпсокартонні роботи Скління вікон та балконів Фонтани Підлогові покриття Покрівельні роботи Автополив Стелі Бетонні роботи Дренажні роботи Стінові панелі Земляні роботи Інженерне проектування Стяжка підлоги Кладочні роботи Геодезичні роботи Монтаж вагонки та імітації бруса Металоконструкції Проектування будівель Кошторисні роботи Електромонтажні роботи Зварювальні роботи Знесення та демонтаж Технічний нагляд Сантехнічні роботи Столярні та теслярські роботи Монтажні роботи (блоки, перекриття) Альтернативні джерела енергії Фасадні роботи Водопостачання та каналізація Кондиціювання та вентиляція Фундамент Будівництво магазину Будівництво будинку або котеджу Опалення Тротуарна плитка Гідроізоляція Ремонт квартири чи кімнати Тепла підлога Різноробочі Будівництво каркасних будинків Кладка або монтаж печей та камінів Розумний будинок Штукатурно-малярні роботи Ремонт офісу та нежитлового приміщення Ландшафтний дизайн Шпалерні роботи Будівництво лазні чи сауни Озеленення Плиточні роботи Будівництво басейну Штучні водойми показати всі
Майстер Даниил
Возьмёмся, проконсультируем, выполним работу качественно,в срок и с учетом всех пожеланий
Географія робіт: Дніпро
Спеціалізації:
Кування та лиття Фітодизайн Охоронні системи та контроль доступу Будівництво чи ремонт гаража Ландшафтний дизайн Ліпнина Будівництво магазину Сходи Штори та карнизи Пожежні сигналізації Ремонт балкону Вуличне освітлення Підлогові покриття Гідроізоляція Металоконструкції Жалюзі Системи відеонагляду Будівництво теплиці Озеленення Стелі Будівництво каркасних будинків Зварювальні роботи Офісні перегородки Системи пожежогасіння Маркізи та навіси Штучні водойми Промислові підлоги Знесення та демонтаж Декорування інтер'єрів Слаботокові системи Скління вікон та балконів Фонтани Розпис стін Столярні та теслярські роботи Оренда будівельного інструменту Тепла підлога Двері Автополив Стінові панелі Стяжка підлоги Фасадні роботи Оренда будівельної техніки Розумний будинок Покрівельні роботи Дренажні роботи Алмазне різання та свердління Дизайн інтер'єру Монтаж вагонки та імітації бруса Фундамент Оренда садової техніки Майстер на годину Бетонні роботи Інженерне проектування Очищення води Промисловий альпінізм Вантажоперевезення Бурові роботи та свердловини Геодезичні роботи Електромонтажні роботи Тротуарна плитка Вивіз сміття Дорожнє будівництво Геологічні дослідження Сантехнічні роботи Будівництво будинку або котеджу Септики та вигрібні ями Послуги асенізатора Паркани, огорожі, ворота, хвіртки Межування та кадастр Альтернативні джерела енергії Ремонт квартири чи кімнати Різноробочі Вантажники Земляні роботи Проектування будівель Газифікація Кладка або монтаж печей та камінів Встановлення побутової техніки Штукатурно-малярні роботи Монтажні роботи (блоки, перекриття) Теплоізоляція Кошторисні роботи Кондиціювання та вентиляція Ремонт офісу та нежитлового приміщення Встановлення та відкриття замків Шпалерні роботи Водопостачання та каналізація Звукоізоляція Узгодження перепланувань Ліфти та ескалатори Будівництво лазні чи сауни Прибирання приміщень, клінінг Плиточні роботи Меблі Кладочні роботи Технічний нагляд Опалення Будівництво басейну Реставрація ванн Гіпсокартонні роботи Будівництво господарського блоку показати всі
Бригада Дмитро
виконуєм такі види робіт: влаштування підвісних стель; малярні роботи; монтаж гіпсокартонних конструкцій; укладання плитки; інші ремонтно-будівельні роботи. На сьогоднішній день займає впевнені позиції в області монтажу гіпсокартонних конструкцій та влаштуванню підвісних стель, забезпечивши собі авторитет та довіру замовників. Власний практичний досвід дозволяє запропонувати нашим клієнтам широкий спектр послуг, індивідуальний підхід та гарантію якості. Постійний контроль якості виконаних робіт - основний принцип роботи нашої бригади. Ми в стислі терміни можемо організувати роботу на будь-якому будівельному об єкті житлового, адміністративного або промислового призначення. Роботи виконуються в межах погоджених замовником термінів і цін. Також ми легко орієнтуємось і прекрасно знаєм всі доступні матеріали та маємо велику базу постачальників будівельних матеріалів.
Географія робіт: Львів
Бригада Сергій
Географія робіт: Київ
Спеціалізації:
Шпалерні роботи Двері Плиточні роботи Покрівельні роботи Гіпсокартонні роботи Бетонні роботи Підлогові покриття Паркани, огорожі, ворота, хвіртки Стелі Земляні роботи Стяжка підлоги Кладочні роботи Монтаж вагонки та імітації бруса Кування та лиття Металоконструкції Електромонтажні роботи Зварювальні роботи Сантехнічні роботи Знесення та демонтаж Встановлення побутової техніки Фасадні роботи Будівництво будинку або котеджу Встановлення та відкриття замків Фундамент Ремонт квартири чи кімнати Геодезичні роботи Тротуарна плитка Ремонт офісу та нежитлового приміщення Проектування будівель Септики та вигрібні ями Будівництво чи ремонт гаража Водопостачання та каналізація Різноробочі Ремонт балкону Будівництво господарського блоку Штукатурно-малярні роботи Маркізи та навіси Будівництво магазину показати всі
Фільтр майстрів
Міста
  • Почніть вводити символи
Пошук по імені
Спеціалізації

Що необхідно виконати?

Заповніть швидку заявку і очікуйте пропозицій від майстрів
Ваше замовлення створене, очікуйте пропозицій від майстрів!
Перейти до замовлення
  • Почніть вводити символи
Нові публікації в блогах
Чекаємо Вас на найбільшій будівельній події року – Міжнародній будівельній В2В-виставці Inter Build EXPO!
20 – 22 березня 2024 МВЦ, Київ, Броварський пр-т, 15 Вас чекає об’єднана експозиція виробників та постачальників будівельних матеріалів,...
Як підібрати систему очищення води для заміського будинку: уникаємо головних помилок
Заміське життя завжди асоціюється з природою, свіжим повітрям та спокоєм. Один із найважливіших аспектів комфортного перебування у оселі - це доступ д...
Оформлення та реєстрація права власності на нерухомість: все, що потрібно знати
Оформлення права власності на нерухоме майно - це процедура, яка не потребує багато часу та зусиль. Головне - належним чином підготувати всі необхідні...

Ціна роботи на встановлення водорозетки може суттєво відрізнятись і залежити від багатьох факторів. Для того, щоб дізнатись вартість робіт на послугу «встановлення водорозетки» скористайтесь фільтрами по майстрам. В категорії «Водопостачання та каналізація» зареєстровано 100 майстрів з міста Київ та інших невеликих міст України.


Питання та відповіді в категорії Встановлення водорозетки

Яка вартість роботи на встановлення водорозетки?

Ціни на послугу вказані нашими майстрами:

  • Мінімальна ціна 150 грн/точка
  • Максимальна ціна 450 грн/точка
Яка середньоринкова ціна роботи на встановлення водорозетки?
Середньоринкова ціна роботи на встановлення водорозетки складає 300 грн/точка. Розрахунок проводився на основні цін від 100 майстрів
Як замовити послуги майстра в категорії встановлення водорозетки?
Для того, щоб знайти майстра на встановлення водорозетки створіть замовлення і очікуйте пропозицій від професіоналів з портфоліо і відгуками
завантаження файлу