Монтаж каналізаційної насосної станції

  • Майстрів онлайн: 44
  • Замовлень за добу: 84
1. Додайте замовлення
Додайте замовлення із переліком робіт самостійно або за допомогою менеджера Budver
2. Оберіть майстра
Оберіть відповідного майстра спираючись на виконані роботи, відгуки, рейтинг та вартість послуг кандидата
3. Домовляйтесь напряму
Зв'яжіться з майстром та обговоріть деталі замовлення телефоном або в чаті
100 UAH

Ціна роботи на монтаж каналізаційної насосної станції

розрахунок на основні цін від 100 майстрів

Мінімальна ціна
2500 грн/шт
Середньоринкова ціна
4250 грн/шт
Максимальна ціна
6000 грн/шт

Ціни від робітників на монтаж каналізаційної насосної станції

Майстер Павло
Вітаю , мене звати Павло. Я та моя команда виконаємо професійно ремонт у вашій квартирі ,приміщенні.. Виходячи з ваших побажань та можливостей, ми розрахуємо та підберемо вигідну вартість будівельних матеріалів ,забезпечимо їх закупівлю та доставку на об'єкт у потрібній кількості.
Географія робіт: Київ
Роботи з портфоліо:
Комплексний ремонт квартири
Майстер Віталій
Сантехник монтажник Монтаж сістем опалення, водопостачання, фільтрація. Підбір та закупки матеріалів для монтажу.
Географія робіт: Київ
Майстер Богдан
Виконуємо для Вас сантехнічні роботи (розведення труб металопластиком, зшитим поліетиленом, Rehau, Kan, Tece, ППР тощо), електромонтажні роботи будь-якої складності. Пропоную якісну роботу у сфері будівництва. Досвід роботи на ринку будівельних послуг 12 років. Складаю кошториси та допомагаю у закупівлі матеріалу. Виконую ремонт будь-якої складності, працюю сам та з бригадою залежно від об'єкта. Проектування малих архітектурних проектів.
Вартість послуги: від 3000 грн/шт
Географія робіт: Бориспіль, Бровари, Київ
Роботи з портфоліо:
Компанія Інтер-Панком
З моменту заснування компанії в 2004 році ми займаємося будівництвом відповідно до вимог за конкретними проектами замовників, щоразу отримуючи високу оцінку досягнутих результатів. Займаючи провідні позиції у галузі, ми використовуємо комплексний підхід та надаємо широкий спектр послуг. Компанія «Інтер-Панком» гарантує виконання поставлених завдань точно, ефективно та в строк — від залагодження бюрократичних питань до координації роботи субпідрядників.
Географія робіт: Київ
Спеціалізації:
Гіпсокартонні роботи Теплоізоляція Геологічні дослідження Будівництво будинку або котеджу Ліпнина Звукоізоляція Монтажні роботи (блоки, перекриття) Ремонт квартири чи кімнати Підлогові покриття Кладочні роботи Водопостачання та каналізація Сходи Будівництво господарського блоку Кладка або монтаж печей та камінів Стелі Металоконструкції Будівництво магазину Ремонт офісу та нежитлового приміщення Стінові панелі Зварювальні роботи Гідроізоляція Будівництво лазні чи сауни Стяжка підлоги Знесення та демонтаж Будівництво каркасних будинків Будівництво басейну Монтаж вагонки та імітації бруса Столярні та теслярські роботи Будівництво чи ремонт гаража Очищення води Фасадні роботи Скління вікон та балконів Електромонтажні роботи Фундамент Двері Сантехнічні роботи Тротуарна плитка Покрівельні роботи Кондиціювання та вентиляція Септики та вигрібні ями Алмазне різання та свердління Ліфти та ескалатори Різноробочі Бетонні роботи Опалення Штукатурно-малярні роботи Дорожнє будівництво Тепла підлога Шпалерні роботи Паркани, огорожі, ворота, хвіртки Вуличне освітлення Плиточні роботи Земляні роботи Озеленення показати всі
Роботи з портфоліо:
Майстер Костянтин
Професійний сантехнік, монтажник побутових систем ОВ і ВК (водопроводи, каналізація, опалення) з досвідом роботи з 2014 року. Пропоную високу якість за помірними цінами. При необхідності складу вам оптимальну систему водопостачання, каналізації чи опалення за вашими потребами та технічними можливостями. Надаю гарантію на виконану роботу!! Одночасно працюю лише на одному об єкті! Маю індивідуальний підхід до кожного замовника та кожного завдання. Працюю лише в чистоті та порядку. Педантичний. Звертаю увагу на дрібниці; люблю свою роботу і завжди прагну досконалості в рамках доцільності. Завжди радий співпраці з вічливими, пунктуальними та порядними людьми. Дивіться моє портфоліо нижче.
Вартість послуги: від 600 грн/шт
Географія робіт: Київ
Роботи з портфоліо:
Майстер Григорій
Монтаж систем опалення, водопостачання та водовідведення, теплі підлоги,котельні, встановлення сан-тех приладів.Працюємо в цій сфері с 2003року.
Географія робіт: Київ
Роботи з портфоліо:
Встановлення сан-тех приладів
Встановлення сан-тех приладів
Компанія КАСВЕЛ
Кваліфіковані спеціалісти
Географія робіт: Київ
Спеціалізації:
Кондиціювання та вентиляція Фасадні роботи Водопостачання та каналізація Будівництво будинку або котеджу Опалення Фундамент Будівництво магазину Ремонт квартири чи кімнати Тепла підлога Тротуарна плитка Гідроізоляція Різноробочі Будівництво каркасних будинків Кладка або монтаж печей та камінів Розумний будинок Штукатурно-малярні роботи Ремонт офісу та нежитлового приміщення Ландшафтний дизайн Шпалерні роботи Будівництво лазні чи сауни Озеленення Плиточні роботи Будівництво басейну Штучні водойми Гіпсокартонні роботи Скління вікон та балконів Фонтани Підлогові покриття Покрівельні роботи Автополив Стелі Бетонні роботи Дренажні роботи Стінові панелі Земляні роботи Інженерне проектування Стяжка підлоги Кладочні роботи Геодезичні роботи Монтаж вагонки та імітації бруса Металоконструкції Проектування будівель Електромонтажні роботи Зварювальні роботи Кошторисні роботи Сантехнічні роботи Знесення та демонтаж Технічний нагляд Альтернативні джерела енергії Столярні та теслярські роботи Монтажні роботи (блоки, перекриття) показати всі
Майстер Даниил
Возьмёмся, проконсультируем, выполним работу качественно,в срок и с учетом всех пожеланий
Географія робіт: Дніпро
Спеціалізації:
Тротуарна плитка Вивіз сміття Бурові роботи та свердловини Електромонтажні роботи Геодезичні роботи Будівництво будинку або котеджу Септики та вигрібні ями Послуги асенізатора Дорожнє будівництво Сантехнічні роботи Геологічні дослідження Межування та кадастр Ремонт квартири чи кімнати Різноробочі Вантажники Паркани, огорожі, ворота, хвіртки Альтернативні джерела енергії Земляні роботи Газифікація Проектування будівель Кладка або монтаж печей та камінів Штукатурно-малярні роботи Встановлення побутової техніки Монтажні роботи (блоки, перекриття) Теплоізоляція Кондиціювання та вентиляція Кошторисні роботи Ремонт офісу та нежитлового приміщення Шпалерні роботи Встановлення та відкриття замків Водопостачання та каналізація Звукоізоляція Ліфти та ескалатори Узгодження перепланувань Будівництво лазні чи сауни Плиточні роботи Прибирання приміщень, клінінг Меблі Кладочні роботи Опалення Технічний нагляд Будівництво басейну Гіпсокартонні роботи Реставрація ванн Будівництво господарського блоку Кування та лиття Охоронні системи та контроль доступу Фітодизайн Будівництво чи ремонт гаража Ліпнина Ландшафтний дизайн Будівництво магазину Сходи Пожежні сигналізації Штори та карнизи Ремонт балкону Підлогові покриття Вуличне освітлення Гідроізоляція Металоконструкції Системи відеонагляду Жалюзі Будівництво теплиці Стелі Озеленення Будівництво каркасних будинків Зварювальні роботи Системи пожежогасіння Офісні перегородки Маркізи та навіси Промислові підлоги Штучні водойми Знесення та демонтаж Слаботокові системи Декорування інтер'єрів Скління вікон та балконів Розпис стін Фонтани Столярні та теслярські роботи Тепла підлога Оренда будівельного інструменту Двері Стінові панелі Автополив Фасадні роботи Розумний будинок Оренда будівельної техніки Покрівельні роботи Стяжка підлоги Дренажні роботи Фундамент Майстер на годину Оренда садової техніки Алмазне різання та свердління Монтаж вагонки та імітації бруса Дизайн інтер'єру Промисловий альпінізм Вантажоперевезення Бетонні роботи Очищення води Інженерне проектування показати всі
Бригада Дмитро
виконуєм такі види робіт: влаштування підвісних стель; малярні роботи; монтаж гіпсокартонних конструкцій; укладання плитки; інші ремонтно-будівельні роботи. На сьогоднішній день займає впевнені позиції в області монтажу гіпсокартонних конструкцій та влаштуванню підвісних стель, забезпечивши собі авторитет та довіру замовників. Власний практичний досвід дозволяє запропонувати нашим клієнтам широкий спектр послуг, індивідуальний підхід та гарантію якості. Постійний контроль якості виконаних робіт - основний принцип роботи нашої бригади. Ми в стислі терміни можемо організувати роботу на будь-якому будівельному об єкті житлового, адміністративного або промислового призначення. Роботи виконуються в межах погоджених замовником термінів і цін. Також ми легко орієнтуємось і прекрасно знаєм всі доступні матеріали та маємо велику базу постачальників будівельних матеріалів.
Географія робіт: Львів
Бригада Сергій
Географія робіт: Київ
Спеціалізації:
Встановлення побутової техніки Знесення та демонтаж Будівництво будинку або котеджу Встановлення та відкриття замків Фасадні роботи Ремонт квартири чи кімнати Геодезичні роботи Фундамент Тротуарна плитка Ремонт офісу та нежитлового приміщення Проектування будівель Септики та вигрібні ями Будівництво чи ремонт гаража Водопостачання та каналізація Різноробочі Ремонт балкону Будівництво господарського блоку Штукатурно-малярні роботи Маркізи та навіси Будівництво магазину Шпалерні роботи Двері Плиточні роботи Покрівельні роботи Гіпсокартонні роботи Бетонні роботи Підлогові покриття Паркани, огорожі, ворота, хвіртки Стелі Земляні роботи Стяжка підлоги Кладочні роботи Монтаж вагонки та імітації бруса Кування та лиття Електромонтажні роботи Металоконструкції Сантехнічні роботи Зварювальні роботи показати всі
Фільтр майстрів
Міста
  • Почніть вводити символи
Пошук по імені
Спеціалізації

Що необхідно виконати?

Заповніть швидку заявку і очікуйте пропозицій від майстрів
Ваше замовлення створене, очікуйте пропозицій від майстрів!
Перейти до замовлення
  • Почніть вводити символи
Нові публікації в блогах
Чекаємо Вас на найбільшій будівельній події року – Міжнародній будівельній В2В-виставці Inter Build EXPO!
20 – 22 березня 2024 МВЦ, Київ, Броварський пр-т, 15 Вас чекає об’єднана експозиція виробників та постачальників будівельних матеріалів,...
Як підібрати систему очищення води для заміського будинку: уникаємо головних помилок
Заміське життя завжди асоціюється з природою, свіжим повітрям та спокоєм. Один із найважливіших аспектів комфортного перебування у оселі - це доступ д...
Оформлення та реєстрація права власності на нерухомість: все, що потрібно знати
Оформлення права власності на нерухоме майно - це процедура, яка не потребує багато часу та зусиль. Головне - належним чином підготувати всі необхідні...

Ціна роботи на монтаж каналізаційної насосної станції може суттєво відрізнятись і залежити від багатьох факторів. Для того, щоб дізнатись вартість робіт на послугу «монтаж каналізаційної насосної станції» скористайтесь фільтрами по майстрам. В категорії «Водопостачання та каналізація» зареєстровано 100 майстрів з міста Київ та інших невеликих міст України.


Питання та відповіді в категорії Монтаж каналізаційної насосної станції

Яка вартість роботи на монтаж каналізаційної насосної станції?

Ціни на послугу вказані нашими майстрами:

  • Мінімальна ціна 2500 грн/шт
  • Максимальна ціна 6000 грн/шт
Яка середньоринкова ціна роботи на монтаж каналізаційної насосної станції?
Середньоринкова ціна роботи на монтаж каналізаційної насосної станції складає 4250 грн/шт. Розрахунок проводився на основні цін від 100 майстрів
Як замовити послуги майстра в категорії монтаж каналізаційної насосної станції?
Для того, щоб знайти майстра на монтаж каналізаційної насосної станції створіть замовлення і очікуйте пропозицій від професіоналів з портфоліо і відгуками
завантаження файлу