Гідравлічні випробування трубопроводів тиском

  • Майстрів онлайн: 29
  • Замовлень за добу: 42
1. Додайте замовлення
Додайте замовлення із переліком робіт самостійно або за допомогою менеджера Budver
2. Оберіть майстра
Оберіть відповідного майстра спираючись на виконані роботи, відгуки, рейтинг та вартість послуг кандидата
3. Домовляйтесь напряму
Зв'яжіться з майстром та обговоріть деталі замовлення телефоном або в чаті
99 UAH

Ціна роботи на гідравлічні випробування трубопроводів тиском

розрахунок на основні цін від 99 майстрів

Мінімальна ціна
500 грн/послуга
Середньоринкова ціна
1250 грн/послуга
Максимальна ціна
2000 грн/послуга

Ціни від робітників на гідравлічні випробування трубопроводів тиском

Майстер Павло
Вітаю , мене звати Павло. Я та моя команда виконаємо професійно ремонт у вашій квартирі ,приміщенні.. Виходячи з ваших побажань та можливостей, ми розрахуємо та підберемо вигідну вартість будівельних матеріалів ,забезпечимо їх закупівлю та доставку на об'єкт у потрібній кількості.
Географія робіт: Київ
Роботи з портфоліо:
Комплексний ремонт квартири
Майстер Богдан
Виконуємо для Вас сантехнічні роботи (розведення труб металопластиком, зшитим поліетиленом, Rehau, Kan, Tece, ППР тощо), електромонтажні роботи будь-якої складності. Пропоную якісну роботу у сфері будівництва. Досвід роботи на ринку будівельних послуг 12 років. Складаю кошториси та допомагаю у закупівлі матеріалу. Виконую ремонт будь-якої складності, працюю сам та з бригадою залежно від об'єкта. Проектування малих архітектурних проектів.
Вартість послуги: від 900 грн/послуга
Географія робіт: Бориспіль, Бровари, Київ
Роботи з портфоліо:
Майстер Віталій
Сантехник монтажник Монтаж сістем опалення, водопостачання, фільтрація. Підбір та закупки матеріалів для монтажу.
Географія робіт: Київ
Компанія Інтер-Панком
З моменту заснування компанії в 2004 році ми займаємося будівництвом відповідно до вимог за конкретними проектами замовників, щоразу отримуючи високу оцінку досягнутих результатів. Займаючи провідні позиції у галузі, ми використовуємо комплексний підхід та надаємо широкий спектр послуг. Компанія «Інтер-Панком» гарантує виконання поставлених завдань точно, ефективно та в строк — від залагодження бюрократичних питань до координації роботи субпідрядників.
Географія робіт: Київ
Спеціалізації:
Будівництво чи ремонт гаража Очищення води Столярні та теслярські роботи Скління вікон та балконів Електромонтажні роботи Фасадні роботи Двері Сантехнічні роботи Фундамент Покрівельні роботи Кондиціювання та вентиляція Тротуарна плитка Алмазне різання та свердління Ліфти та ескалатори Септики та вигрібні ями Бетонні роботи Опалення Різноробочі Дорожнє будівництво Тепла підлога Штукатурно-малярні роботи Паркани, огорожі, ворота, хвіртки Вуличне освітлення Шпалерні роботи Земляні роботи Озеленення Плиточні роботи Теплоізоляція Геологічні дослідження Гіпсокартонні роботи Звукоізоляція Монтажні роботи (блоки, перекриття) Будівництво будинку або котеджу Ліпнина Кладочні роботи Водопостачання та каналізація Ремонт квартири чи кімнати Підлогові покриття Сходи Будівництво господарського блоку Кладка або монтаж печей та камінів Стелі Металоконструкції Будівництво магазину Ремонт офісу та нежитлового приміщення Стінові панелі Будівництво лазні чи сауни Стяжка підлоги Зварювальні роботи Гідроізоляція Будівництво басейну Монтаж вагонки та імітації бруса Знесення та демонтаж Будівництво каркасних будинків показати всі
Роботи з портфоліо:
Майстер Костянтин
Професійний сантехнік, монтажник побутових систем ОВ і ВК (водопроводи, каналізація, опалення) з досвідом роботи з 2014 року. Пропоную високу якість за помірними цінами. При необхідності складу вам оптимальну систему водопостачання, каналізації чи опалення за вашими потребами та технічними можливостями. Надаю гарантію на виконану роботу!! Одночасно працюю лише на одному об єкті! Маю індивідуальний підхід до кожного замовника та кожного завдання. Працюю лише в чистоті та порядку. Педантичний. Звертаю увагу на дрібниці; люблю свою роботу і завжди прагну досконалості в рамках доцільності. Завжди радий співпраці з вічливими, пунктуальними та порядними людьми. Дивіться моє портфоліо нижче.
Вартість послуги: від 800 грн/послуга
Географія робіт: Київ
Роботи з портфоліо:
Компанія КАСВЕЛ
Кваліфіковані спеціалісти
Географія робіт: Київ
Спеціалізації:
Скління вікон та балконів Фонтани Гіпсокартонні роботи Покрівельні роботи Автополив Підлогові покриття Бетонні роботи Дренажні роботи Стелі Земляні роботи Інженерне проектування Стінові панелі Кладочні роботи Геодезичні роботи Стяжка підлоги Металоконструкції Проектування будівель Монтаж вагонки та імітації бруса Зварювальні роботи Кошторисні роботи Електромонтажні роботи Знесення та демонтаж Технічний нагляд Сантехнічні роботи Столярні та теслярські роботи Монтажні роботи (блоки, перекриття) Альтернативні джерела енергії Фасадні роботи Водопостачання та каналізація Кондиціювання та вентиляція Фундамент Будівництво магазину Будівництво будинку або котеджу Опалення Тротуарна плитка Гідроізоляція Ремонт квартири чи кімнати Тепла підлога Різноробочі Будівництво каркасних будинків Кладка або монтаж печей та камінів Розумний будинок Штукатурно-малярні роботи Ремонт офісу та нежитлового приміщення Ландшафтний дизайн Будівництво лазні чи сауни Озеленення Шпалерні роботи Будівництво басейну Штучні водойми Плиточні роботи показати всі
Майстер Григорій
Монтаж систем опалення, водопостачання та водовідведення, теплі підлоги,котельні, встановлення сан-тех приладів.Працюємо в цій сфері с 2003року.
Географія робіт: Київ
Роботи з портфоліо:
Встановлення сан-тех приладів
Встановлення сан-тех приладів
Бригада Сергій
Географія робіт: Київ
Спеціалізації:
Двері Шпалерні роботи Покрівельні роботи Плиточні роботи Бетонні роботи Гіпсокартонні роботи Паркани, огорожі, ворота, хвіртки Підлогові покриття Земляні роботи Стелі Кладочні роботи Стяжка підлоги Кування та лиття Монтаж вагонки та імітації бруса Металоконструкції Електромонтажні роботи Зварювальні роботи Сантехнічні роботи Знесення та демонтаж Встановлення побутової техніки Фасадні роботи Будівництво будинку або котеджу Встановлення та відкриття замків Фундамент Ремонт квартири чи кімнати Геодезичні роботи Тротуарна плитка Ремонт офісу та нежитлового приміщення Проектування будівель Септики та вигрібні ями Будівництво чи ремонт гаража Водопостачання та каналізація Ремонт балкону Будівництво господарського блоку Різноробочі Маркізи та навіси Будівництво магазину Штукатурно-малярні роботи показати всі
Бригада Дмитро
виконуєм такі види робіт: влаштування підвісних стель; малярні роботи; монтаж гіпсокартонних конструкцій; укладання плитки; інші ремонтно-будівельні роботи. На сьогоднішній день займає впевнені позиції в області монтажу гіпсокартонних конструкцій та влаштуванню підвісних стель, забезпечивши собі авторитет та довіру замовників. Власний практичний досвід дозволяє запропонувати нашим клієнтам широкий спектр послуг, індивідуальний підхід та гарантію якості. Постійний контроль якості виконаних робіт - основний принцип роботи нашої бригади. Ми в стислі терміни можемо організувати роботу на будь-якому будівельному об єкті житлового, адміністративного або промислового призначення. Роботи виконуються в межах погоджених замовником термінів і цін. Також ми легко орієнтуємось і прекрасно знаєм всі доступні матеріали та маємо велику базу постачальників будівельних матеріалів.
Географія робіт: Львів
Майстер Даниил
Возьмёмся, проконсультируем, выполним работу качественно,в срок и с учетом всех пожеланий
Географія робіт: Дніпро
Спеціалізації:
Будівництво чи ремонт гаража Ліпнина Штучні водойми Кування та лиття Охоронні системи та контроль доступу Офісні перегородки Ремонт балкону Підлогові покриття Фонтани Сходи Пожежні сигналізації Декорування інтер'єрів Будівництво теплиці Стелі Автополив Металоконструкції Системи відеонагляду Оренда будівельного інструменту Маркізи та навіси Промислові підлоги Дренажні роботи Зварювальні роботи Системи пожежогасіння Оренда будівельної техніки Скління вікон та балконів Розпис стін Дизайн інтер'єру Знесення та демонтаж Слаботокові системи Оренда садової техніки Вантажоперевезення Двері Стінові панелі Інженерне проектування Столярні та теслярські роботи Тепла підлога Вивіз сміття Покрівельні роботи Стяжка підлоги Геодезичні роботи Фасадні роботи Розумний будинок Послуги асенізатора Алмазне різання та свердління Монтаж вагонки та імітації бруса Геологічні дослідження Фундамент Майстер на годину Вантажники Бетонні роботи Очищення води Межування та кадастр Промисловий альпінізм Встановлення побутової техніки Монтажні роботи (блоки, перекриття) Бурові роботи та свердловини Електромонтажні роботи Проектування будівель Тротуарна плитка Встановлення та відкриття замків Водопостачання та каналізація Дорожнє будівництво Сантехнічні роботи Кошторисні роботи Будівництво будинку або котеджу Септики та вигрібні ями Прибирання приміщень, клінінг Меблі Паркани, огорожі, ворота, хвіртки Альтернативні джерела енергії Узгодження перепланувань Ремонт квартири чи кімнати Різноробочі Реставрація ванн Будівництво господарського блоку Земляні роботи Газифікація Технічний нагляд Кладка або монтаж печей та камінів Штукатурно-малярні роботи Ландшафтний дизайн Будівництво магазину Теплоізоляція Кондиціювання та вентиляція Фітодизайн Ремонт офісу та нежитлового приміщення Шпалерні роботи Будівництво лазні чи сауни Плиточні роботи Вуличне освітлення Гідроізоляція Звукоізоляція Ліфти та ескалатори Штори та карнизи Будівництво басейну Гіпсокартонні роботи Озеленення Будівництво каркасних будинків Кладочні роботи Опалення Жалюзі показати всі
Фільтр майстрів
Міста
  • Почніть вводити символи
Пошук по імені
Спеціалізації

Що необхідно виконати?

Заповніть швидку заявку і очікуйте пропозицій від майстрів
Ваше замовлення створене, очікуйте пропозицій від майстрів!
Перейти до замовлення
  • Почніть вводити символи
Нові публікації в блогах
Чекаємо Вас на найбільшій будівельній події року – Міжнародній будівельній В2В-виставці Inter Build EXPO!
20 – 22 березня 2024 МВЦ, Київ, Броварський пр-т, 15 Вас чекає об’єднана експозиція виробників та постачальників будівельних матеріалів,...
Як підібрати систему очищення води для заміського будинку: уникаємо головних помилок
Заміське життя завжди асоціюється з природою, свіжим повітрям та спокоєм. Один із найважливіших аспектів комфортного перебування у оселі - це доступ д...
Оформлення та реєстрація права власності на нерухомість: все, що потрібно знати
Оформлення права власності на нерухоме майно - це процедура, яка не потребує багато часу та зусиль. Головне - належним чином підготувати всі необхідні...

Ціна роботи на гідравлічні випробування трубопроводів тиском може суттєво відрізнятись і залежити від багатьох факторів. Для того, щоб дізнатись вартість робіт на послугу «гідравлічні випробування трубопроводів тиском» скористайтесь фільтрами по майстрам. В категорії «Водопостачання та каналізація» зареєстровано 99 майстрів з міста Київ та інших невеликих міст України.


Питання та відповіді в категорії Гідравлічні випробування трубопроводів тиском

Яка вартість роботи на гідравлічні випробування трубопроводів тиском?

Ціни на послугу вказані нашими майстрами:

  • Мінімальна ціна 500 грн/послуга
  • Максимальна ціна 2000 грн/послуга
Яка середньоринкова ціна роботи на гідравлічні випробування трубопроводів тиском?
Середньоринкова ціна роботи на гідравлічні випробування трубопроводів тиском складає 1250 грн/послуга. Розрахунок проводився на основні цін від 99 майстрів
Як замовити послуги майстра в категорії гідравлічні випробування трубопроводів тиском?
Для того, щоб знайти майстра на гідравлічні випробування трубопроводів тиском створіть замовлення і очікуйте пропозицій від професіоналів з портфоліо і відгуками
завантаження файлу