Штукатурно-малярні роботи

  • Майстрів онлайн: 227
  • Замовлень за добу: 96

Середня ціна на штукатурно-малярні роботи

Як це працює?

1. Додайте замовлення
Додайте замовлення із переліком робіт самостійно або за допомогою менеджера Budver
2. Оберіть майстра
Оберіть відповідного майстра спираючись на виконані роботи, відгуки, рейтинг та вартість послуг кандидата
3. Домовляйтесь напряму
Зв'яжіться з майстром та обговоріть деталі замовлення телефоном або в чаті

Майстри поборються за ваше замовлення

Ви отримаєте найкращу ціну на штукатурно-малярні роботи завдяки конкуренції. У середньому, на кожне замовлення надходить 10-12 пропозицій

Майстер Орлов Олег
Майстер Сьомко Олег
Майстер Олефір Саша
Майстер Потапець Семен
Майстер Надієнко Ігор
Майстер Афонін Гордій

Останні додані замовлення

Необхідно виконати роботи з перефарбування стін і стелі в офісному приміщенні площею 75м2. Також потрібно провести локальну штукатурку на кількох ділянках. Площа фарбування стін становить приблизно 200м2, а стелі - 75м2. Площа локальної штукатурки складає близько 30м2. Фарба і матеріали будуть надан...
10 годин тому
19 переглядів
Привіт, шановні майстри! Роздільний санвузол у квартирі в багатоповерхівці (БПСка, 16 поверхів, верхній поверх). Стояки ХВ та ГВ знаходяться в туалеті. Потрібно розібрати/демонтувати, а потім провести ремонт та встановлення/підключення обладнання. Туалет: а) замінити каналізаційний стояк та злив....
10 годин тому
25 переглядів
Необхідно виконати бетонування стрічкового фундаменту під огорожу з 7 колонами. Довжина фундаменту складає 19.5 метрів. Заглиблення в ґрунт має бути 800 мм, а над ґрунтом - від 300 до 400 мм. Ширина стрічки становить 300 мм. Траншею вже викопано на глибину 500 мм. Колони мають розміри 300 мм * 400 ...
10 годин тому
18 переглядів
Потрібно залити бетонну плиту перекриття. Розміри плити становлять 5,1х7х0,16 м, а об'єм бетону, складає 5,4 м3. Для забезпечення міцності плити, з боків необхідно використати подвійну сітку розміром 200х200 мм та П-подібні посилення. Опалубка - заводська. У вартість включено такі роботи: облаш...
10 годин тому
18 переглядів
Потрібна бригада для кладки коробки одноповерхового котеджу. Обсяги робіт наступні: 1. Кладка піноблоку шириною 300 мм - 57 м3. 2. Кладка репеголодок з піноблоку 100 мм - 5 м3. 3. Встановлення перемичок із куточка - 10 шт. 4. Влаштування армопояса - 75 м п. Цікавить вартість за одиницю виміру....
11 годин тому
17 переглядів

Ви в процесі ремонту і шукаєте майстрів на штукатурно-малярні роботи?

Тоді ви прийшли за правильною адресою. Якісне оздоблення стін не тільки неймовірно приємне (коли все зроблено правильно), але й забезпечує міцну основу для красиво оформленої кімнати в майбутньому - чи збираєтеся ви обклеювати свою кімнату шпалерами або просто пофарбувати стіну.

Оштукатурювання стін – це кропітка робота, яка потребує акуратності. Після нанесення штукатурки ви надасте своїм стінам міцну, гладку, довговічну основу. Крім того, якісна штукатурка допоможе зберегти старі стіни у хорошому стані, забезпечить ідеальну основу для подальших малярних робіт та покращить звукоізоляцію.

Обговорім кілька важливих моментів при штукатурних роботах:

1. Яка послідовність перед початком штукатурних робіт?

Кладка перестінків має бути завершена до початку внутрішніх штукатурних робіт. У разі зовнішніх штукатурних робіт вам необхідно спочатку закінчити периферійну цегляну кладку кожного поверху. Зовнішні штукатурні роботи завжди починаються зверху будівлі та закінчуються внизу, а штукатурка стелі має бути завершена до початку штукатурки стін.

2. Яких запобіжних заходів слід дотримуватись при зведенні риштування при штукатурних роботах?

Для внутрішньої штукатурки стін повинно бути встановлене належне сталеве/дерев'яне риштування, що відповідає конкретним вимогам ділянки робіт. У разі зовнішніх штукатурних робіт необхідно зробити подвійне сталеве риштування, досить міцне, щоб витримувати всі можливі навантаження. Воно повинно бути незалежними від роботи і мати два комплекти вертикальних опор.

3. Декілька основних моментів під час проведення штукатурних робіт

  1. Перед початком штукатурних робіт потрібно провести ретельну підготовку поверхні.
  2. Матеріали, що використовуються для штукатурки, повинні відповідати нормам, а цементно-водяне співвідношення має бути перевірено.
  3. Обов'язково застосовуйте ґрунтівку перед штукатурними роботами. Часто недобросовісні майстри для економії ігнорують цей момент, що згубно позначається на всьому ремонті.
  4. Необхідно перевірити позначки рівня. Позначки рівня мають бути зроблені свіжим розчином на всіх чотирьох стінах. При необхідності встановити маяки, якщо це не тонкошарова чи машинна штукатурка стін.
  5. Для стін, де необхідні кути в 90 градусів встановити додаткові маяки, все має бути виключно за рівнем, інакше при подальшій обробці таких стін ви зіткнетеся з проблемами.
  6. Переконайтеся, що всі отвори в кладці (наприклад, сколи в кладці) заповнені штукатурним розчином до початку загальних робіт. Отвори, зроблені для будівельних риштувань, також повинні бути правильно заповнені, тому що вони є основним джерелом протікання або вогкості у стіні.
завантаження файлу