Штукатурно-малярні роботи

  • Майстрів онлайн: 148
  • Замовлень за добу: 264

Середня ціна на штукатурно-малярні роботи

Як це працює?

1. Додайте замовлення
Додайте замовлення із переліком робіт самостійно або за допомогою менеджера Budver
2. Оберіть майстра
Оберіть відповідного майстра спираючись на виконані роботи, відгуки, рейтинг та вартість послуг кандидата
3. Домовляйтесь напряму
Зв'яжіться з майстром та обговоріть деталі замовлення телефоном або в чаті

Майстри поборються за ваше замовлення

Ви отримаєте найкращу ціну на штукатурно-малярні роботи завдяки конкуренції. У середньому, на кожне замовлення надходить 10-12 пропозицій

Майстер Никифоров Вася
Майстер
Майстер Севастюк Слава
Майстер Андрійків Артур
Майстер Афонін Гордій
Майстер Ветров Данила

Останні додані замовлення

Необхідно виконати обробку цоколя штучним каменем розміром 140*250 мм. Ширина цоколя повинна бути в межах 350-400 мм. Наразі цоколь утеплений за допомогою еппс товщиною 50 мм. Робота виконується в районі Осокорки, приватний сектор. Надання житла не передбачено. Для обробки цоколя можна використати ш...
50 хвилин тому
12 переглядів
Мансарда з двоскатною площею 8,3 на 8,4 метри і площею 70 квадратних метрів. Висота бічних стін становить 1,4 метри. Два дахові скати розміром 8 на 3,1 метри, загальною площею 25 квадратних метрів. Площа стелі - 24 квадратних метри. Висота до стелі - 3 метри. Підлога не зроблена з дерева. У приміщен...
51 хвилину тому
12 переглядів
Необхідно встановити і підключити септик до будинку *під ключ*. Для цього потрібно встановити три колодязі, кожен з яких складається з трьох 2-метрових кілець і має 0,7-метрове кільце з полімерпіщаною кришкою. Перший колодязь є глухим, а два наступних не мають дна. При встановленні пріоритетом викор...
52 хвилини тому
19 переглядів
Необхідно підняти стелю на новій висоті, яку зняли під час перенесення труби-ливньовки. На фото видно новий рівень, позначений фіолетовою лінією. Загальна площа стелі складає 11 квадратних метрів, а також є невеликий шматочок з іншого боку отвору, площею 1 квадратний метр. Разом це складає 12 квадра...
53 хвилини тому
12 переглядів
Шукаю фахівця, який зможе виготовити та встановити металевий короб на цегляний димар, щоб уникнути протікання вздовж димоходу. На даху є двосхилий дах, а димохід розташований по центру. Розміри димоходу складаються з 1,5х2 цеглин по ширині та 6 цеглин по висоті. Будь ласка, надішліть мені вартіст...
54 хвилини тому
11 переглядів

Ви в процесі ремонту і шукаєте майстрів на штукатурно-малярні роботи?

Тоді ви прийшли за правильною адресою. Якісне оздоблення стін не тільки неймовірно приємне (коли все зроблено правильно), але й забезпечує міцну основу для красиво оформленої кімнати в майбутньому - чи збираєтеся ви обклеювати свою кімнату шпалерами або просто пофарбувати стіну.

Оштукатурювання стін – це кропітка робота, яка потребує акуратності. Після нанесення штукатурки ви надасте своїм стінам міцну, гладку, довговічну основу. Крім того, якісна штукатурка допоможе зберегти старі стіни у хорошому стані, забезпечить ідеальну основу для подальших малярних робіт та покращить звукоізоляцію.

Обговорім кілька важливих моментів при штукатурних роботах:

1. Яка послідовність перед початком штукатурних робіт?

Кладка перестінків має бути завершена до початку внутрішніх штукатурних робіт. У разі зовнішніх штукатурних робіт вам необхідно спочатку закінчити периферійну цегляну кладку кожного поверху. Зовнішні штукатурні роботи завжди починаються зверху будівлі та закінчуються внизу, а штукатурка стелі має бути завершена до початку штукатурки стін.

2. Яких запобіжних заходів слід дотримуватись при зведенні риштування при штукатурних роботах?

Для внутрішньої штукатурки стін повинно бути встановлене належне сталеве/дерев'яне риштування, що відповідає конкретним вимогам ділянки робіт. У разі зовнішніх штукатурних робіт необхідно зробити подвійне сталеве риштування, досить міцне, щоб витримувати всі можливі навантаження. Воно повинно бути незалежними від роботи і мати два комплекти вертикальних опор.

3. Декілька основних моментів під час проведення штукатурних робіт

  1. Перед початком штукатурних робіт потрібно провести ретельну підготовку поверхні.
  2. Матеріали, що використовуються для штукатурки, повинні відповідати нормам, а цементно-водяне співвідношення має бути перевірено.
  3. Обов'язково застосовуйте ґрунтівку перед штукатурними роботами. Часто недобросовісні майстри для економії ігнорують цей момент, що згубно позначається на всьому ремонті.
  4. Необхідно перевірити позначки рівня. Позначки рівня мають бути зроблені свіжим розчином на всіх чотирьох стінах. При необхідності встановити маяки, якщо це не тонкошарова чи машинна штукатурка стін.
  5. Для стін, де необхідні кути в 90 градусів встановити додаткові маяки, все має бути виключно за рівнем, інакше при подальшій обробці таких стін ви зіткнетеся з проблемами.
  6. Переконайтеся, що всі отвори в кладці (наприклад, сколи в кладці) заповнені штукатурним розчином до початку загальних робіт. Отвори, зроблені для будівельних риштувань, також повинні бути правильно заповнені, тому що вони є основним джерелом протікання або вогкості у стіні.
завантаження файлу