Ремонт квартири чи кімнати

  • Майстрів онлайн: 136
  • Замовлень за добу: 72

Як це працює?

1. Додайте замовлення
Додайте замовлення із переліком робіт самостійно або за допомогою менеджера Budver
2. Оберіть майстра
Оберіть відповідного майстра спираючись на виконані роботи, відгуки, рейтинг та вартість послуг кандидата
3. Домовляйтесь напряму
Зв'яжіться з майстром та обговоріть деталі замовлення телефоном або в чаті

Майстри поборються за ваше замовлення

Ви отримаєте найкращу ціну на ремонт квартири чи кімнати завдяки конкуренції. У середньому, на кожне замовлення надходить 10-12 пропозицій

Майстер Ильясов Алексей
Майстер Йовчук Степан
Майстер Варівон Валентин
Майстер Юращук Дмитро
Майстер Гашок В'ячеслав
Майстер Данилець Ігор

Останні додані замовлення

Необхідно виконати роботи з перефарбування стін і стелі в офісному приміщенні площею 75м2. Також потрібно провести локальну штукатурку на кількох ділянках. Площа фарбування стін становить приблизно 200м2, а стелі - 75м2. Площа локальної штукатурки складає близько 30м2. Фарба і матеріали будуть надан...
9 годин тому
19 переглядів
Привіт, шановні майстри! Роздільний санвузол у квартирі в багатоповерхівці (БПСка, 16 поверхів, верхній поверх). Стояки ХВ та ГВ знаходяться в туалеті. Потрібно розібрати/демонтувати, а потім провести ремонт та встановлення/підключення обладнання. Туалет: а) замінити каналізаційний стояк та злив....
9 годин тому
25 переглядів
Необхідно виконати бетонування стрічкового фундаменту під огорожу з 7 колонами. Довжина фундаменту складає 19.5 метрів. Заглиблення в ґрунт має бути 800 мм, а над ґрунтом - від 300 до 400 мм. Ширина стрічки становить 300 мм. Траншею вже викопано на глибину 500 мм. Колони мають розміри 300 мм * 400 ...
9 годин тому
18 переглядів
Потрібно залити бетонну плиту перекриття. Розміри плити становлять 5,1х7х0,16 м, а об'єм бетону, складає 5,4 м3. Для забезпечення міцності плити, з боків необхідно використати подвійну сітку розміром 200х200 мм та П-подібні посилення. Опалубка - заводська. У вартість включено такі роботи: облаш...
9 годин тому
18 переглядів
Потрібна бригада для кладки коробки одноповерхового котеджу. Обсяги робіт наступні: 1. Кладка піноблоку шириною 300 мм - 57 м3. 2. Кладка репеголодок з піноблоку 100 мм - 5 м3. 3. Встановлення перемичок із куточка - 10 шт. 4. Влаштування армопояса - 75 м п. Цікавить вартість за одиницю виміру....
10 годин тому
17 переглядів

Рекомендації з планування ремонту: якщо настав час змін, вам потрібно знати найважливіші кроки з ремонту квартири чи будинку...

Якщо ви плануєте ремонт квартири чи будинку, ви, мабуть, готові до багатьох проблем. Ваш проект не повинен бути дуже складним: при правильній підготовці ремонт може пройти швидко та гладко. Що потрібно, щоб ретельно спланувати ремонт?

Звичайно, проект вимагатиме багато вкладень, і йдеться не лише про гроші. Вам доведеться витратити багато часу та енергії на процес, щоб ваша квартира чи будинок виглядали фантастично. Переконайтеся, що ви знаєте, що ви робите. Ознайомтеся з цією статтею та створіть свій план реконструкції. Тут ви знайдете кілька кроків, які полегшать цей шлях. Читайте далі і зможете закінчити ремонт у найкоротші терміни.

Крок 1. Перерахуйте речі, які потрібно змінити

Першим кроком у складанні плану ремонту є визначення того, що потрібно змінити. Складіть список речей, які ви хочете зробити. Це може бути будь-що, від нової кухонної стільниці до нового даху. Якщо останнє, то не забувайте про безпеку – подумайте про оренду будівельних риштувань.

Крок 2. Вирішіть, що потрібно змінити

Отже, ви записали все, що не так з вашим будинком чи квартирою. Це може зайняти деякий час, але якщо ви не подбаєте про ці речі, ви можете навіть не насолодитися своїм ремонтом. Тому складіть список і тримайте його під рукою.

Крок 3. Зберіть інформацію перед початком

Тепер, коли ви знаєте, які зміни вам потрібні, настав час зібрати деякі дані про те, у що вам ремонт обійдеться загалом. Кошторис допоможе встановити бюджет для вашого проекту, щоб ви могли планувати перевитрату коштів заздалегідь. Зібрати цю інформацію буде непросто, але якщо ви не зробите цього зараз, ви можете зробити кілька серйозних помилок і витратити гроші даремно.

Один з найкращих варіантів збору необхідної інформації – це отримати пропозиції від різних майстрів, підрядників чи компаній, які можуть допомогти вашому проекту рухатися вперед. Так, на це знадобиться деякий час, але потім він окупиться. Створіть нове завдання на сайті та одразу отримайте пропозиції від майстрів та бригад.

Крок 4. Перерахуйте завдання та визначте порядок важливості

Якщо планування ремонту пройшло успішно, тепер подумайте, яке завдання з усіх буде головним пріоритетом? Яке може бути другорядним? І яке з них найменш важливе?

Крок 5. Визначтеся з бюджетом і дотримуйтесь його

Цей крок дуже важливий, якщо ви хочете, щоб ремонт йшов гладко від початку до кінця. Приймайте мудрі рішення, коли справа доходить до витрачання грошей на те, що важливо і потрібно зробити насамперед.

Ви повинні визначити бюджет на основі інформації, яку ви зібрали раніше на кроці 3. В Інтернеті є багато лайфхаків для ремонту квартири чи будинку, які можуть допомогти вам у складанні бюджету.

Крок 6. Оцініть ризики та розробіть план на випадок непередбачених обставин

Тепер, коли ваш бюджет визначено, це означає, що все зводиться до виконання. На шляху ремонту ви можете зіткнутися з проблемами, тому переконайтеся, що у вас є план на випадок непередбачених обставин. Якщо такі обставини трапляються, вам не захочеться повертатись і знову все виправляти; це вимагатиме часу та грошей, які можна було б витратити на щось інше.

Ви повинні переконатися, що все продумали під час планування ремонту. Розгляньте «контрольний список будівництва будинку» та врахуйте все необхідне. У вас є майстер на встановлення вікон? Підрядник із монтажу сайдингу? Бригада з покрівельних робіт? Нездатність найняти потрібних майстрів у потрібний час може збити ваш план із курсу. Тому обов'язково оцініть ризики і придумайте план Б, щоб впоратися з ними, коли вони відбудуться.

завантаження файлу