Ремонт квартири чи кімнати

  • Майстрів онлайн: 254
  • Замовлень за добу: 240

Як це працює?

1. Додайте замовлення
Додайте замовлення із переліком робіт самостійно або за допомогою менеджера Budver
2. Оберіть майстра
Оберіть відповідного майстра спираючись на виконані роботи, відгуки, рейтинг та вартість послуг кандидата
3. Домовляйтесь напряму
Зв'яжіться з майстром та обговоріть деталі замовлення телефоном або в чаті

Майстри поборються за ваше замовлення

Ви отримаєте найкращу ціну на ремонт квартири чи кімнати завдяки конкуренції. У середньому, на кожне замовлення надходить 10-12 пропозицій

Майстер Антон Ремонт комплекс
Майстер Круглов Андрей
Майстер Бушуев Миша
Майстер Данилов Григорий
Майстер Домняк Григорій
Майстер Макійченко Лука

Останні додані замовлення

Добрий день, потрібна заміна замка на вхідних китайських дверях у м. Миргород. Дякую...
54 хвилини тому
7 переглядів
Потрібно встановити балки перекриття довжиною 6 метрів і 4 метри, зібрати і встановити мауерлат, зібрати і встановити покрівельну конструкцію двосхилий дах. Також необхідно змонтувати гідроізоляцію, контр-рейку і обрешітку. Розмір будинку - 10 на 10 метрів. Площа покрівлі становить 180 квадратних...
1 годину тому
12 переглядів
Всім майстрам доброго дня! Шукаю порядного фахівця, який має глибокі знання у своїй справі. Потрібно покласти плитку в сан вузлі, розміри якого становлять 15 квадратних метрів по підлозі. Все має бути виконано на високому рівні, і ми б хотіли, щоб всі зовнішні кути були під кутом 45 градусів. Також...
1 годину тому
13 переглядів
Доброго дня! Ми шукаємо досвідчену бригаду для складання каркасника (за фінською технологією) у місті Бровари. Нижче наведено опис робіт: Підлога (зверху вниз): - OSB 22мм (ЦСП 20мм в су) - паробар'єр - каркас з потрійною обв'язкою (сосна калібрована 45х200, зклеєна між собою). Лаги 45х200 ...
2 години тому
9 переглядів
Доброго дня! Потрібен майстер для підготовки стін у кухні та коридорі перед поклейкою шпалер. Необхідно зашпаклювати штроби, які зробили електрики на об'єкті, і, якщо можливо, виставити підрозетники за маяками. Також потрібно демонтувати старий фартух на кухні та зробити укоси вхідних дверей, які б...
2 години тому
16 переглядів

Рекомендації з планування ремонту: якщо настав час змін, вам потрібно знати найважливіші кроки з ремонту квартири чи будинку...

Якщо ви плануєте ремонт квартири чи будинку, ви, мабуть, готові до багатьох проблем. Ваш проект не повинен бути дуже складним: при правильній підготовці ремонт може пройти швидко та гладко. Що потрібно, щоб ретельно спланувати ремонт?

Звичайно, проект вимагатиме багато вкладень, і йдеться не лише про гроші. Вам доведеться витратити багато часу та енергії на процес, щоб ваша квартира чи будинок виглядали фантастично. Переконайтеся, що ви знаєте, що ви робите. Ознайомтеся з цією статтею та створіть свій план реконструкції. Тут ви знайдете кілька кроків, які полегшать цей шлях. Читайте далі і зможете закінчити ремонт у найкоротші терміни.

Крок 1. Перерахуйте речі, які потрібно змінити

Першим кроком у складанні плану ремонту є визначення того, що потрібно змінити. Складіть список речей, які ви хочете зробити. Це може бути будь-що, від нової кухонної стільниці до нового даху. Якщо останнє, то не забувайте про безпеку – подумайте про оренду будівельних риштувань.

Крок 2. Вирішіть, що потрібно змінити

Отже, ви записали все, що не так з вашим будинком чи квартирою. Це може зайняти деякий час, але якщо ви не подбаєте про ці речі, ви можете навіть не насолодитися своїм ремонтом. Тому складіть список і тримайте його під рукою.

Крок 3. Зберіть інформацію перед початком

Тепер, коли ви знаєте, які зміни вам потрібні, настав час зібрати деякі дані про те, у що вам ремонт обійдеться загалом. Кошторис допоможе встановити бюджет для вашого проекту, щоб ви могли планувати перевитрату коштів заздалегідь. Зібрати цю інформацію буде непросто, але якщо ви не зробите цього зараз, ви можете зробити кілька серйозних помилок і витратити гроші даремно.

Один з найкращих варіантів збору необхідної інформації – це отримати пропозиції від різних майстрів, підрядників чи компаній, які можуть допомогти вашому проекту рухатися вперед. Так, на це знадобиться деякий час, але потім він окупиться. Створіть нове завдання на сайті та одразу отримайте пропозиції від майстрів та бригад.

Крок 4. Перерахуйте завдання та визначте порядок важливості

Якщо планування ремонту пройшло успішно, тепер подумайте, яке завдання з усіх буде головним пріоритетом? Яке може бути другорядним? І яке з них найменш важливе?

Крок 5. Визначтеся з бюджетом і дотримуйтесь його

Цей крок дуже важливий, якщо ви хочете, щоб ремонт йшов гладко від початку до кінця. Приймайте мудрі рішення, коли справа доходить до витрачання грошей на те, що важливо і потрібно зробити насамперед.

Ви повинні визначити бюджет на основі інформації, яку ви зібрали раніше на кроці 3. В Інтернеті є багато лайфхаків для ремонту квартири чи будинку, які можуть допомогти вам у складанні бюджету.

Крок 6. Оцініть ризики та розробіть план на випадок непередбачених обставин

Тепер, коли ваш бюджет визначено, це означає, що все зводиться до виконання. На шляху ремонту ви можете зіткнутися з проблемами, тому переконайтеся, що у вас є план на випадок непередбачених обставин. Якщо такі обставини трапляються, вам не захочеться повертатись і знову все виправляти; це вимагатиме часу та грошей, які можна було б витратити на щось інше.

Ви повинні переконатися, що все продумали під час планування ремонту. Розгляньте «контрольний список будівництва будинку» та врахуйте все необхідне. У вас є майстер на встановлення вікон? Підрядник із монтажу сайдингу? Бригада з покрівельних робіт? Нездатність найняти потрібних майстрів у потрібний час може збити ваш план із курсу. Тому обов'язково оцініть ризики і придумайте план Б, щоб впоратися з ними, коли вони відбудуться.

завантаження файлу