Ремонт балкону

  • Майстрів онлайн: 254
  • Замовлень за добу: 96

Як це працює?

1. Додайте замовлення
Додайте замовлення із переліком робіт самостійно або за допомогою менеджера Budver
2. Оберіть майстра
Оберіть відповідного майстра спираючись на виконані роботи, відгуки, рейтинг та вартість послуг кандидата
3. Домовляйтесь напряму
Зв'яжіться з майстром та обговоріть деталі замовлення телефоном або в чаті

Майстри поборються за ваше замовлення

Ви отримаєте найкращу ціну на ремонт балкону завдяки конкуренції. У середньому, на кожне замовлення надходить 10-12 пропозицій

Майстер Невский Антон
Майстер Комаров Федя
Майстер Васильченко Ілля
Майстер Кадюк Дмитро
Майстер Савенко Анатолій
Майстер Гошаів Віктор

Останні додані замовлення

Необхідно виконати роботи з перефарбування стін і стелі в офісному приміщенні площею 75м2. Також потрібно провести локальну штукатурку на кількох ділянках. Площа фарбування стін становить приблизно 200м2, а стелі - 75м2. Площа локальної штукатурки складає близько 30м2. Фарба і матеріали будуть надан...
10 годин тому
19 переглядів
Привіт, шановні майстри! Роздільний санвузол у квартирі в багатоповерхівці (БПСка, 16 поверхів, верхній поверх). Стояки ХВ та ГВ знаходяться в туалеті. Потрібно розібрати/демонтувати, а потім провести ремонт та встановлення/підключення обладнання. Туалет: а) замінити каналізаційний стояк та злив....
10 годин тому
25 переглядів
Необхідно виконати бетонування стрічкового фундаменту під огорожу з 7 колонами. Довжина фундаменту складає 19.5 метрів. Заглиблення в ґрунт має бути 800 мм, а над ґрунтом - від 300 до 400 мм. Ширина стрічки становить 300 мм. Траншею вже викопано на глибину 500 мм. Колони мають розміри 300 мм * 400 ...
10 годин тому
18 переглядів
Потрібно залити бетонну плиту перекриття. Розміри плити становлять 5,1х7х0,16 м, а об'єм бетону, складає 5,4 м3. Для забезпечення міцності плити, з боків необхідно використати подвійну сітку розміром 200х200 мм та П-подібні посилення. Опалубка - заводська. У вартість включено такі роботи: облаш...
10 годин тому
18 переглядів
Потрібна бригада для кладки коробки одноповерхового котеджу. Обсяги робіт наступні: 1. Кладка піноблоку шириною 300 мм - 57 м3. 2. Кладка репеголодок з піноблоку 100 мм - 5 м3. 3. Встановлення перемичок із куточка - 10 шт. 4. Влаштування армопояса - 75 м п. Цікавить вартість за одиницю виміру....
11 годин тому
17 переглядів

Ремонт балкону - це важлива та корисна процедура, яка може значно покращити якість життя в будинку. Він може збільшити корисну площу житла та додати значний естетичний ефект. У цій статті ми розглянемо основні кроки та рекомендації щодо ремонту балкону.

  1. Оцініть стан балкону. Перш ніж розпочати будь-які роботи, необхідно оцінити стан балкону. Перевірте, чи є пошкодження на підлозі, стінах та стелі, які потрібно виправити. Оцініть також стан дверей та вікон, щоб визначити, чи потрібно їх замінити.
  2. Виконайте роботи зі зміцнення конструкції. Перш за все, необхідно забезпечити надійність конструкції балкона. Якщо є пошкодження або ослаблення конструкції, необхідно їх виправити. Також необхідно перевірити надійність кріплення балкона до будівлі.
  3. Заміна дверей та вікон. Якщо двері та вікна балкона пошкоджені або зношені, необхідно їх замінити. Виберіть якісні матеріали та зверніть увагу на технічні характеристики, щоб забезпечити надійність та ефективність утеплення.
  4. Утеплення балкона. Утеплення балкона дозволяє покращити теплоізоляцію будинку та знизити витрати на опалення. Утеплювачі можуть бути встановлені на стіни, підлогу та стелю балкона. Для кращого утеплення можна використовувати подвійні вікна та двері.
  5. Здійсніть ремонт підлоги. Після зміцнення конструкції, можна приступити до ремонту підлоги. Якщо підлога пошкоджена, необхідно її відремонтувати або замінити. Якщо ж підлога в гарному стані, можна виконати роботи зі її обробки.
  6. Ремонт стін та стелі. Після ремонту підлоги, необхідно виконати роботи з ремонту стін та стелі. Якщо є пошкодження, необхідно виправити їх, використовуючи відповідні матеріали та інструменти. Якщо ж стіни та стеля в гарному стані, можна виконати роботи з їх обробки, наприклад, покриття їх фарбою або тапетом.
  7. Облаштування балкона. Після виконання робіт зі зміцнення конструкції, ремонту підлоги, стін та стелі, та заміни дверей та вікон, можна приступити до облаштування балкона. Розгляньте можливість встановлення вітрин, меблів, рослин та інших елементів декору, які підкреслять естетичний вигляд та функціональність балкона.

У підсумку, ремонт балкона - це важливий етап у покращенні якості життя в будинку. Необхідно виконувати його з урахуванням всіх необхідних етапів та рекомендацій, щоб забезпечити максимальну ефективність та довговічність результату. Не забувайте, що при виконанні ремонту балкона важливо дотримуватись технічних норм та правил безпеки.

завантаження файлу