Будівництво чи ремонт гаража

  • Майстрів онлайн: 139
  • Замовлень за добу: 480

Як це працює?

1. Додайте замовлення
Додайте замовлення із переліком робіт самостійно або за допомогою менеджера Budver
2. Оберіть майстра
Оберіть відповідного майстра спираючись на виконані роботи, відгуки, рейтинг та вартість послуг кандидата
3. Домовляйтесь напряму
Зв'яжіться з майстром та обговоріть деталі замовлення телефоном або в чаті

Майстри поборються за ваше замовлення

Ви отримаєте найкращу ціну на будівництво чи ремонт гаража завдяки конкуренції. У середньому, на кожне замовлення надходить 10-12 пропозицій

Майстер Сусич Діма
Майстер Степчук Дан
Майстер Курбатов Влад
Майстер Хомчик Роман
Майстер Платонов Олег
Майстер Тамарчин Милослав

Останні додані замовлення

Шукаю майстрів, прибрати захащений садок, вирізка дерев і бур'яну. ...
55 хвилин тому
7 переглядів
Виведення труби (діаметр 25 см) з 1 поверху на 5 поверх. Дуже терміново. Витяжна система вся стоїть. Тільки трубу вивести на дах...
Глибина свердловини 9 метрів замулило...
57 хвилин тому
8 переглядів
Потрібно почистити засмічену ливневу каналізацію, довжина труби 5-6 метрів...
58 хвилин тому
9 переглядів
Шліфування та вирівнювання дерев'яної підлоги за допомогою шліфувальної машинки...
58 хвилин тому
7 переглядів

Будівництво або ремонт гаража може бути важливим завданням для будь-якого власника автомобіля. Якщо ви плануєте будівництво нового гаража, перш за все необхідно визначити його розміри та місцезнаходження. Потім потрібно вирішити, буде гараж приєднаний до вашого будинку чи окремо стоячим спорудженням.

Для будівництва гаража потрібно виконати такі роботи, як викопування фундаменту, установка каркасу, обробка стін та покрівлі, установка дверей та вікон, проведення електрики, інсталяція системи опалення та інші роботи. Всі ці етапи потрібно проводити з дотриманням будівельних норм та правил.

Якщо ви плануєте ремонт гаража, то перш за все потрібно визначити, які роботи потрібно виконати. Це можуть бути роботи з ремонту покрівлі, стін, дверей, встановлення нового підлогового покриття, проведення електрики та інші роботи.

Необхідно також пам'ятати про безпеку при будівництві або ремонті гаража. Завжди дотримуйтеся правил з електробезпеки, користуйтеся особистим захистом під час виконання робіт та забезпечте належну вентиляцію робочого простору.

В будь-якому випадку, будівництво або ремонт гаража може забрати дуже багато часу та зусиль, але на кінець ви отримаєте простір, що відповідає вашим потребам та позбавить вас від зайвих турбот з приводу зберігання вашого автомобіля.

Якщо вам потрібно знайти майстра, бригаду, компанію або дізнатись ціни на дані види робіт, то перейдіть в категорію «Майстри з будівництва або ремонту гаража»

завантаження файлу