Будівництво будинку або котеджу

  • Майстрів онлайн: 123
  • Замовлень за добу: 24

Як це працює?

1. Додайте замовлення
Додайте замовлення із переліком робіт самостійно або за допомогою менеджера Budver
2. Оберіть майстра
Оберіть відповідного майстра спираючись на виконані роботи, відгуки, рейтинг та вартість послуг кандидата
3. Домовляйтесь напряму
Зв'яжіться з майстром та обговоріть деталі замовлення телефоном або в чаті

Майстри поборються за ваше замовлення

Ви отримаєте найкращу ціну на будівництво будинку або котеджу завдяки конкуренції. У середньому, на кожне замовлення надходить 10-12 пропозицій

Майстер Маковейченко Антон
Майстер Соловьев Олег
Майстер Орлов Витя
Майстер Агеев Анатолий
Майстер Трофименко Давид
Майстер Севастюк Слава

Останні додані замовлення

Потрібна бригада для виконання робіт з будівництва паркану з блоків, які мають вигляд рваного каменю. Паркан має висоту 1,8 метра і довжину 30 метрів. Фундамент буде монолітним, а нижні три ряди блоків будуть використані для колон. Між колонами будуть встановлені жалюзі, а вхідні ворота будуть відка...
6 годин тому
20 переглядів
Шукаю фахівців у сфері інженерних мереж, які зможуть спроектувати і впровадити систему опалення (включаючи сантехніку і каналізацію) для будинку площею 300 квадратних метрів. Планується встановлення газового та твердопаливного котлів, а також системи теплої підлоги та радіаторного опалення. Додатков...
6 годин тому
15 переглядів
Необхідно встановити натяжну стелю у ванній кімнаті та гардеробній. Розміри ванної кімнати становлять 2100*1770 мм. Стеля буде матового графітового кольору, що нагадує мокрий асфальт, з підсвічуванням по периметру у вигляді лед-підсвічування та 4 точковими світильниками. На стінах буде використана к...
Доброго дня! Маємо наступні дані: 1) Свердловина глибиною 110 метрів у граніті. 2) Діаметр свердловини - 110. 3) Насос моделі 75SWS 1.2-110-1.1. Завдання: 1) Протягнути насос, протестувати його роботу, очистити, продути тощо. 2) Перевірити глибину свердловини та рівень води. 3) Перевірит...
9 годин тому
20 переглядів
Необхідно завершити роботи з утеплення приватного будинку. На фасаді вже приклеєна мінвата, але потрібно ще армувати її сіткою та нанести фінішну декоративну штукатурку, а також зробити укоси. Загальна площа, яку потрібно обробити, становить приблизно 75 квадратних метрів. Крім того, можуть бути дод...
9 годин тому
21 перегляд

Вітаємо, ви вирішили збудувати свій новий будинок. Вам знадобиться план. Для цього ми склали контрольний список для будівництва будинку, щоб допомогти вам.

Для того, щоб не заплутатися, потрібно почати з азів. Наприклад, визначити бюджет, вибрати дизайн будинку та найняти досвідчених підрядників чи майстра.

Потім вам потрібно визначити, які матеріали купувати і де їх зберігати – на вулиці, у гаражі чи просто під навісом. Якщо ви хочете дізнатися більше про речі, на які потрібно звернути увагу, перш ніж будувати будинок, ось контрольний список таких речей та найефективніших способів їх вирішення.

Визначте свій бюджет

Складіть список всього необхідного для будівництва будинку та запишіть приблизні ціни. Список може включати такі речі, як будівельні матеріали та підрядники. Складання такого списку допоможе вам уникнути перевитрати коштів та дозволяє відстежувати свої витрати.

Виберіть дизайн

Ви завжди хотіли мати гарний та просторий будинок з великими вікнами та великим подвір’ям? Якщо це так, переконайтеся, що те, що ви будуєте, відповідає цьому бачення. В ідеалі варто поговорити з професійним архітектором, який знає і підкаже, як ефективно втілити ваші ідеї в життя.

Знайдіть правильне місце

Виберіть земельну ділянку, яка відповідає вашим вимогам та бюджету. Вибрана вами земельна ділянка повинна бути поруч із розвиненою транспортною інфраструктурою або дорогою, мати доступ до води та електрики. Якщо можливо, переконайтеся, що вона розташована неподалік вашого робочого місця. Також зверніть увагу на школи, магазини та місця відпочинку. Найголовніше, виберіть ділянку землі поряд з важливими для вас об'єктами інфраструктури.

Придбайте ділянку

Будуєте свій будинок на ділянці землі, яка у вас вже є? Тоді вітаємо. Вам не потрібно турбуватися про цей крок. Якщо ні, знайдіть ділянку землі, яка відповідає вашим потребам. Якщо ви не можете дозволити собі купити ділянку відразу, ви можете спробувати домовитись із продавцем про розстрочку або взяти кредит.

Подбайте про законність

Є багато речей, про які потрібно подбати перед початком будівництва. Це включає з'ясування того, які дозволи потрібні при будівництві будинку, турботу про страховку на випадок, якщо щось піде не так.

Виберіть кращого підрядника (майстра, бригаду чи компанію)

Це одне з найважливіших завдань у контрольному списку будівництва будинку або котеджу. Пам'ятайте, ви будуєте свій будинок, який має служити вам довгі роки. Проведіть ретельне дослідження, щоб знайти найкращого підрядника, який виправдає всі ваші очікування. На нашому ресурсі перераховані найкращі будівельники будинків. Завжди переглядайте кілька підрядників у вашому регіоні та портфоліо їхніх проектів, щоб мати змогу порівняти якість роботи. Зважаючи на це, складіть список кандидатів, які вам найбільше подобаються. Потім перевірте їхні відгуки та вирішіть, хто з них найкращий.

Виберіть правильні матеріали

Вибір правильних будівельних матеріалів може бути складним завданням, якщо у вас немає практичних знань у цьому питанні. Це може зайняти деякий час, щоб знайти те, що вам потрібно, і придивитися до цін. Але воно того варте.

Почніть будувати будинок сьогодні

Як ви можете бачити з цього контрольного списку будівництва будинку, є багато речей, про які вам потрібно подбати, перш ніж розпочинати будівництво. Вони будуть варіюватися від пошуку кращого підрядника (майстра, бригади чи компанії) та визначення вашого бюджету до купівлі гарної ділянки землі та турботи про закони.

Хоча це може здатися дуже складним завданням, власний будинок точно того вартий! Насамперед, це дасть вам відчуття стабільності. Не кожен може дозволити собі побудувати власний будинок. Насправді все більше і більше людей воліють орендувати житло. Хоча добре мати дах над головою знаючи те, що він справді ваш.

завантаження файлу