Будівництво будинку або котеджу

  • Майстрів онлайн: 119
  • Замовлень за добу: 72

Як це працює?

1. Додайте замовлення
Додайте замовлення із переліком робіт самостійно або за допомогою менеджера Budver
2. Оберіть майстра
Оберіть відповідного майстра спираючись на виконані роботи, відгуки, рейтинг та вартість послуг кандидата
3. Домовляйтесь напряму
Зв'яжіться з майстром та обговоріть деталі замовлення телефоном або в чаті

Майстри поборються за ваше замовлення

Ви отримаєте найкращу ціну на будівництво будинку або котеджу завдяки конкуренції. У середньому, на кожне замовлення надходить 10-12 пропозицій

Майстер Флор Панас
Майстер Козырев Алексей
Майстер Черняев Дима
Майстер Kirillov Vlad
Майстер Анохин Руслан
Майстер Пупкин Миша

Останні додані замовлення

Необхідно виконати роботи з перефарбування стін і стелі в офісному приміщенні площею 75м2. Також потрібно провести локальну штукатурку на кількох ділянках. Площа фарбування стін становить приблизно 200м2, а стелі - 75м2. Площа локальної штукатурки складає близько 30м2. Фарба і матеріали будуть надан...
9 годин тому
19 переглядів
Привіт, шановні майстри! Роздільний санвузол у квартирі в багатоповерхівці (БПСка, 16 поверхів, верхній поверх). Стояки ХВ та ГВ знаходяться в туалеті. Потрібно розібрати/демонтувати, а потім провести ремонт та встановлення/підключення обладнання. Туалет: а) замінити каналізаційний стояк та злив....
9 годин тому
25 переглядів
Необхідно виконати бетонування стрічкового фундаменту під огорожу з 7 колонами. Довжина фундаменту складає 19.5 метрів. Заглиблення в ґрунт має бути 800 мм, а над ґрунтом - від 300 до 400 мм. Ширина стрічки становить 300 мм. Траншею вже викопано на глибину 500 мм. Колони мають розміри 300 мм * 400 ...
9 годин тому
18 переглядів
Потрібно залити бетонну плиту перекриття. Розміри плити становлять 5,1х7х0,16 м, а об'єм бетону, складає 5,4 м3. Для забезпечення міцності плити, з боків необхідно використати подвійну сітку розміром 200х200 мм та П-подібні посилення. Опалубка - заводська. У вартість включено такі роботи: облаш...
9 годин тому
18 переглядів
Потрібна бригада для кладки коробки одноповерхового котеджу. Обсяги робіт наступні: 1. Кладка піноблоку шириною 300 мм - 57 м3. 2. Кладка репеголодок з піноблоку 100 мм - 5 м3. 3. Встановлення перемичок із куточка - 10 шт. 4. Влаштування армопояса - 75 м п. Цікавить вартість за одиницю виміру....
10 годин тому
17 переглядів

Вітаємо, ви вирішили збудувати свій новий будинок. Вам знадобиться план. Для цього ми склали контрольний список для будівництва будинку, щоб допомогти вам.

Для того, щоб не заплутатися, потрібно почати з азів. Наприклад, визначити бюджет, вибрати дизайн будинку та найняти досвідчених підрядників чи майстра.

Потім вам потрібно визначити, які матеріали купувати і де їх зберігати – на вулиці, у гаражі чи просто під навісом. Якщо ви хочете дізнатися більше про речі, на які потрібно звернути увагу, перш ніж будувати будинок, ось контрольний список таких речей та найефективніших способів їх вирішення.

Визначте свій бюджет

Складіть список всього необхідного для будівництва будинку та запишіть приблизні ціни. Список може включати такі речі, як будівельні матеріали та підрядники. Складання такого списку допоможе вам уникнути перевитрати коштів та дозволяє відстежувати свої витрати.

Виберіть дизайн

Ви завжди хотіли мати гарний та просторий будинок з великими вікнами та великим подвір’ям? Якщо це так, переконайтеся, що те, що ви будуєте, відповідає цьому бачення. В ідеалі варто поговорити з професійним архітектором, який знає і підкаже, як ефективно втілити ваші ідеї в життя.

Знайдіть правильне місце

Виберіть земельну ділянку, яка відповідає вашим вимогам та бюджету. Вибрана вами земельна ділянка повинна бути поруч із розвиненою транспортною інфраструктурою або дорогою, мати доступ до води та електрики. Якщо можливо, переконайтеся, що вона розташована неподалік вашого робочого місця. Також зверніть увагу на школи, магазини та місця відпочинку. Найголовніше, виберіть ділянку землі поряд з важливими для вас об'єктами інфраструктури.

Придбайте ділянку

Будуєте свій будинок на ділянці землі, яка у вас вже є? Тоді вітаємо. Вам не потрібно турбуватися про цей крок. Якщо ні, знайдіть ділянку землі, яка відповідає вашим потребам. Якщо ви не можете дозволити собі купити ділянку відразу, ви можете спробувати домовитись із продавцем про розстрочку або взяти кредит.

Подбайте про законність

Є багато речей, про які потрібно подбати перед початком будівництва. Це включає з'ясування того, які дозволи потрібні при будівництві будинку, турботу про страховку на випадок, якщо щось піде не так.

Виберіть кращого підрядника (майстра, бригаду чи компанію)

Це одне з найважливіших завдань у контрольному списку будівництва будинку або котеджу. Пам'ятайте, ви будуєте свій будинок, який має служити вам довгі роки. Проведіть ретельне дослідження, щоб знайти найкращого підрядника, який виправдає всі ваші очікування. На нашому ресурсі перераховані найкращі будівельники будинків. Завжди переглядайте кілька підрядників у вашому регіоні та портфоліо їхніх проектів, щоб мати змогу порівняти якість роботи. Зважаючи на це, складіть список кандидатів, які вам найбільше подобаються. Потім перевірте їхні відгуки та вирішіть, хто з них найкращий.

Виберіть правильні матеріали

Вибір правильних будівельних матеріалів може бути складним завданням, якщо у вас немає практичних знань у цьому питанні. Це може зайняти деякий час, щоб знайти те, що вам потрібно, і придивитися до цін. Але воно того варте.

Почніть будувати будинок сьогодні

Як ви можете бачити з цього контрольного списку будівництва будинку, є багато речей, про які вам потрібно подбати, перш ніж розпочинати будівництво. Вони будуть варіюватися від пошуку кращого підрядника (майстра, бригади чи компанії) та визначення вашого бюджету до купівлі гарної ділянки землі та турботи про закони.

Хоча це може здатися дуже складним завданням, власний будинок точно того вартий! Насамперед, це дасть вам відчуття стабільності. Не кожен може дозволити собі побудувати власний будинок. Насправді все більше і більше людей воліють орендувати житло. Хоча добре мати дах над головою знаючи те, що він справді ваш.

завантаження файлу