Будівництво басейну

  • Майстрів онлайн: 126
  • Замовлень за добу: 24

Середня ціна на будівництво басейну

Як це працює?

1. Додайте замовлення
Додайте замовлення із переліком робіт самостійно або за допомогою менеджера Budver
2. Оберіть майстра
Оберіть відповідного майстра спираючись на виконані роботи, відгуки, рейтинг та вартість послуг кандидата
3. Домовляйтесь напряму
Зв'яжіться з майстром та обговоріть деталі замовлення телефоном або в чаті

Майстри поборються за ваше замовлення

Ви отримаєте найкращу ціну на будівництво басейну завдяки конкуренції. У середньому, на кожне замовлення надходить 10-12 пропозицій

Майстер Овдієнко Ілля
Майстер Тарас Гнат
Майстер Гагарин Павел
Майстер Гапчинський Валерій
Майстер Одарченко Аркадій
Майстер Хакимов Даниил

Останні додані замовлення

Потрібна деревʼяна перегородка в студію краси ...
Монтаж під ключ, демонтаж старої кабінки...
6 годин тому
15 переглядів
Потрібно виконати укладання плитки розміром 60х30 см та 32х32 см у санвузлі квартири у хрущовці площею 16 м2. Ціна за укладання плитки становить 550 грн за м2, а за штукатурку під плитку - 170 грн за м2. Якщо потрібно додаткове підрізування плитки, це оплачується окремо....
6 годин тому
23 перегляди
Доброго дня, потрібно виконати розводку електрики в 2-кімнатній квартирі, електрика від забудовника вже розведена. Необхідно провести розводку відповідно до дизайн-проекту, використовуючи наявні кабелі, якщо це можливо. Розташування квартири - ЖК Одеський бульвар, Теремки-1. Всі необхідні роботи ...
6 годин тому
19 переглядів
Потрібно виконати укладання плитки в трьох смарт-квартирах, які знаходяться біля метро Деміївська в Києві. Розміри плитки складають 30х60см і 15х60см. Загальна площа, яку необхідно покрити плиткою, становить 110м2. Якщо необхідно додатково підрізати плитку, це оплачується окремо. Оплата проводиться ...
6 годин тому
16 переглядів

Будівництво басейну: основні етапи та рекомендації

Будівництво басейну може бути чудовою ідеєю для тих, хто хоче насолоджуватися плаванням у зручний час та на власному подвір'ї. Проте перед тим, як розпочати будівництво, варто ретельно продумати всі деталі та етапи проектування.

  1. Вибір місця та проектування басейну. Першим етапом будівництва басейну є вибір місця для його розміщення. Варто обрати місце, де басейн буде максимально функціональним та безпечним. Після цього потрібно розробити проект басейну, в якому будуть враховані всі ваші побажання та вимоги.
  2. Підготовка майданчика та розкопування ями. Після проектування потрібно підготувати майданчик під будівництво басейну. Якщо на місці, де планується будівництво, знаходиться рослинність або будівлі, їх потрібно буде видалити. Далі потрібно розкопати яму під басейн.
  3. Установка фундаменту та гідроізоляція. Після розкопування ями потрібно встановити фундамент для басейну. Це може бути бетонна плита або стіни, залежно від типу басейну. Також важливо забезпечити гідроізоляцію, щоб запобігти протіканню води в майбутньому.
  4. Встановлення системи фільтрації та очищення води. Наступним етапом є встановлення системи фільтрації та очищення води. Це допоможе забезпечити якість води в басейні та зменшити кількість хімічних речовин, які потрібні для її очищення. Система фільтрації повинна включати насос, фільтр та інші компоненти.
  5. Встановлення облицювання та системи освітлення. Після встановлення основних компонентів басейну, потрібно встановити облицювання. Облицювання може бути з керамічної плитки, скла або інших матеріалів. Також важливо встановити систему освітлення для басейну.
  6. Заповнення водою та налаштування хімічного балансу. Після встановлення всіх компонентів басейну, його можна заповнити водою. Воду потрібно обробити хімічними речовинами, щоб забезпечити правильний хімічний баланс. Налаштування хімічного балансу води допоможе забезпечити чистоту води та зменшити кількість хімічних речовин, які необхідно додавати.
  7. Проведення тестів та забезпечення безпеки. Після заповнення басейну водою, потрібно провести тестування води та переконатися, що хімічний баланс правильний. Також важливо забезпечити безпеку, встановивши огорожу навколо басейну, яка запобігає падінню або доступу дітей до басейну без дорослих.

Будівництво басейну - це складний та довготривалий процес, але якщо все зроблено правильно, він може стати чудовим доповненням для вашого подвір'я та джерелом насолоди для всієї родини.

завантаження файлу