Оформлення та реєстрація права власності на нерухомість: все, що потрібно знати

Оформлення та реєстрація права власності на нерухомість: все, що потрібно знати

Оформлення права власності на нерухоме майно - це процедура, яка не потребує багато часу та зусиль. Головне - належним чином підготувати всі необхідні документи та звернутися за визначеною адресою.

Реєстрацію власницьких прав на нерухомість можуть проводити різні уповноважені органи, такі як державні реєстратори, приватні та державні нотаріуси, а також комунальні підприємства та Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП). Основна вимога - доступ до єдиного реєстру власницьких прав. Ці органи мають повноваження вносити зміни та додавати нові записи.

Для оформлення прав на нерухомість в рамках угод купівлі-продажу, обміну, дарування та інших операцій між фізичними та юридичними особами можна звернутися до нотаріуса, розташованого в місці розташування об'єкта. Наприклад, якщо нерухомість розташована у Києві, реєстрацію можна провести у столиці. Але, якщо одна зі сторін проживає в іншому місці, то укладення угоди можливе за місцем її реєстрації - в будь-якій області. Підготовка необхідних документів може займати певний час, але сама реєстрація зазвичай займає менше години.

Якщо об'єкт нерухомості є новим, то процедура оформлення прав на нього зазвичай займає від одного до декількох днів. Наприклад, якщо людина придбала земельну ділянку, збудувала на ній будинок та готується до введення його в експлуатацію. У цьому випадку виникає нове право власності на об'єкт, якого раніше не було у реєстрі. Важливо враховувати місце розташування об'єкта, оскільки процедура відбувається у місцевих органах - міських або районних. Для нотаріуса або ЦНАП потрібно подати такі документи:

  1. Технічний паспорт на будинок.
  2. Декларація про готовність об'єкта до експлуатації.
  3. Паспорт та ідентифікаційний код власника.

На підставі цього пакета документів реєстратор або нотаріус проводять державну реєстрацію права власності на нерухоме майно. Офіційно цей документ називається "інформаційна довідка" або "витяг". У ньому вказуються дата та час державної реєстрації, тип та місце розташування майна та його власник, який тепер має право здійснювати всі законні операції з нерухомістю, такі як продаж, обмін, дарування та інші.

Вартість оформлення права власності може значно відрізнятися. Найбільш доступною є реєстрація у державних ЦНАП і може коштувати до 800 гривень. Однак важливо враховувати, що якість обслуговування може варіюватися в залежності від кваліфікації та досвіду працівників. В деяких випадках можуть виникати черги. У випадку приватного нотаріуса вартість послуг може бути від 1500 гривень і вище.

Наша компанія не надає послуги з реєстрації права власності, але ми готові рекомендувати спеціалістів та надати поради щодо вибору надійних нотаріусів, які є професіоналами у цій справі. При цьому вам не доведеться платити додатково за посередницькі послуги, і ви можете бути впевнені, що всі процедури будуть виконані відповідно до чинного законодавства, а не на користь окремих осіб зі своїми власними інтересами.

Звертайтесь до нас для отримання консультації щодо оформлення права власності на нерухоме майно. Ми готові допомогти вам зробити цей процес максимально простим та ефективним. Наша мета - забезпечити вас правовою підтримкою та відповісти на всі ваші запитання, пов'язані з цією процедурою.

Нехай оформлення вашого права власності на нерухоме майно пройде без проблем і дозволить вам насолоджуватися вашою новою власністю без зайвих турбот.

0 коментарів
279 переглядів
6 місяців тому
Коментарі

Коментарі відсутні
завантаження файлу